SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Qender, te Sllovenia e Sportit - 300 euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
169948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira te Sllovenia Sporti, afer Fakultetit Juridik, banesa ka 57 m2, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe eshte ndertim i ri, lifti funksional.

Banesa posedon:

- dhome gjumi
- sallon me kuzhine
- banoj
- ballkon
- korridor

Çmimi 300 euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »