SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 60m2 me qira te Qafa.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
169952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te Qafa në objektin e “BP Home”.
Banesa ndodhet në katin e III-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa posedon edhe garazhë, cmimi I së cilës paguhet extra dhe kushton 50 euro.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »