SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 45m2 në shitje në Qendër(Tre Sheshirat).
Çmimi :
€105,750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:55
Fletë Poseduese :
Po
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
169955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 39m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 45m2.
Banesa është e ambientuar për afarizëm.
Banesa është tërësisht e renovuar, ka instalimin e ri të internetit, instalimin e ri të rrymës si dhe ka ngrohje qëndrore me Termokos.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »