SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne lagjen Tophane
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:48
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
169963
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banes ne Tophane, e pa mobiluar, kati i 5-te, 67m2, ndertimi i perfunduar, perkthimi i menjehershem, kontrat te noteri
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe
- kuzhine ndaras
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 800 euro/m2

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY 
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »