SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Salla 1 Tetori, te Ambient Pizza , 300 Euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
169976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa ne Bregun e Diellit te salla 1 Tetori e mobiluar komplet 90m2 dhe 30m2 teras ne katin e 1.
Ka hapisre per 5 persona.

Posedon:

2 Dhoma gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Koridor
Ballkon

Qmimi: 300 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »