SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepin me qira te shkolla fillore iliria 200€
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
169979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj katin e pare te shtepis me qira te shkolla fillore iliria afer Furres Burimi,e cilla ka kete renditje dy dhoma gjumi kuzhin me sallon ballkon dhe podrum obor,ka shporet per sezonin e dimrit maqin per lamjen e rrobave esht e nxet.Qmimi i fundit 200€,preferohet vetem per familjar.Per me shume shiqoni fotot kontaktoni ne viber +37745644680 KorabiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »