SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Qendër
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
169980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne qender te prishtines perball shkolles fillore elena gjika,banesa eshte e mobiluar ne tersi gjendet ne katin e pare dhe posedon:
--sallon me kuzhine
--dy dhoma gjumi
--banjo
--ballkon
--koridor
cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & WHatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »