SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Top Hane - 280 Euro
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
169982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira afër 70m² në lagjen Tophane.
Shtepia ka hyrje te veçante dhe eshte teresisht e mobiluar.
Shtëpia ka oborr qe mund te shfrytëzohet
Deri me tani ka qenë e banueshme nga ndërkombtarët kushtet për jetesë janë përfekte
Shtëpia lëshohet me qira për Familje, Qift, Ndërkombtarë Dhe lëshohet për një kohe te gjatë
Çmimi i qirasë mujore është 280€+shpenzimet (vetem ryma).
Nxemje Qendrore me rryme.

Posedon

Dhomë gjumi
Sallon
Kuzhinë
Banjo
Korridor

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »