SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj katin me qira te fakullteti privat iliria te xhambazt me teras 200€
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
169983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje me qira banesa sistem banesor në 1 kat shtëpie mbi lagjen e muhaxherëve afer fakulltetit privat iliria, për afat dhe çmim sipas marrëveshjes. Shtëpia gjendet 3 min këmbë afër Universitetit Iliria dhe 12 min këmbë larg qendrës së qytetit. Banesat kanë sip. 60m2, gjenden në katin III të shtëpisë, me hyrje të veçantë, si dhe përmbajnë një dhomë gjumi, një dhomë fjetje, kuzhinë me tërpezari, banjo dhe terasën 30m2. Shtëpia është komplet e mobiluar, posedon revervoarin për 24h ujë.Shtepia me teras ka qmimim e fundit 200€,plus shpenzimet tjera jane te qirramarrsit. Per gjdo informat kontaktoni ne viber +37745644680 korabi Kti lirohet prej Tetorit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »