SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira perball salles 1 tetori (Aktash)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
169986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ipet me qira afer salles 1 Tetori
Banesa eshte 90 m2 dhe 30m2 teras e mobiluar komplet ne katin e parè
Dy dhoma gjumi
Sallon
Kuzhinè
Banjo
Teras
Koridor
Qmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & WHatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »