SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen e Muhaxhereve
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
169987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne lagjen muhaxhereve afer ambasades zvicerane,banesa eshte e mobiluar ne tersi ka spierfaqe prej 62m2 gjendet ne katin e 2 dhe posedon:
-- sallon me kuzhine
-- dhome gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
cmimi 220 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1985@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »