SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa me qera, Lagjja Kalabria - Emshir
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
169996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet Super Banesa me qera, Lagjja Kalabria - Emshir, rruga Rexhep Krasniqi, hyrja e pare, kati i pare ( 1 ).
Banesa e re dhe e mobiluar, ne 100m² te saje permban :
• Sallon + Kuzhine
• Dy dhoma gjumi
• Dy banjo
• Dy ballkon
• Korridor

Cmimi 300 euro / mujore
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »