SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 60 m2 te 4 llullat !Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
170001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera te 4 llullat ( afer parkut te qytetit ).
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon sallon/kuzhin , dhome gjumi , banjo , dhe taras.
Çmimi sipas marveshjes
Për ma shum informata
049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »