SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kerkojm.urgjent nje cimere!
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
ID e produktit :
170016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm nje cimere (femer) Banese gjendet ne Ulpiane ,te Moxarti ,banesa i ka te gjitha kushtet e nevojshme dhe eshte me termokos.Cmimi i qiras eshte 50euro plus hargjimet.banesa eshte vetem per 5 persona. Tel.043982634viber.0038971534482

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hava
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »