SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE ARBERI
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
170018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Arberi/ish Dragodan. Banesa ka 100m2 dhe gjendet ne katin e IV-te. Banesa eshte komplet e mobiluar.
Renditja:
Sallon me kuzhine
3 dhoma gjumi
Banjo
Wc

Çmimi: 600 euro

Kontakti:
Da Vinci Real Estate
Rruga Tringe Smajli nr. 16,
(perballe SwissDiamond)
Tel: 045 951358
Viber: 049 882380
davinciprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »