SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI NE SHITJE NE ARBERI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:55
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
1980
ID e produktit :
170021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija ne lagjen Arberi ish Dragodan. Shtepija gjendet ne nje zone te qete dhe te sigurt, eshte shume e pershtatshme per familje me femije apo kompani.
Shtepija ka 3 kate e ndertuar ne 3.4 ari.

Kati perdhese:
3 dhoma gjumi
Banjo | Wc
Shpajz
Depo per nxemje qendrore

Kati I-re:
Sallon me kuzhine
Trapezeri
2 dhoma gjumi
2 banjo
2 ballkona

Kati II-te:
Sallon me kuzhine
Trapezeri
3 dhoma gjumi
1 banjo
2 ballkona

Çmimi: me marreveshje

Kontakti:
Da Vinci Real Estate
Rruga Tringe Smajli nr. 16,
(perballe SwissDiamond)
Tel: 045 951358
Viber: 049 882380
davinciprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »