SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira shtepia në lagjen NIC ne Qagllavice
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
170043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira shtepia 220m2 me 2 ari oborr në lagjen NIC ne Qagllavice. Shtëpia eshte 2 kateshe dhe ka këtë renditje:
KATI PERDHESE:
- Salloni i madh me dalje ne terase, kuzhinë, trapezari, banjo dhe garazhe.
KATI I PARE
- 3 Dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona,
E mobiluar komplet, kamin, klimë, sistem te alarmit te instaluar, ngrohje qendrore me rrymë apo pelet.
Çmimi: 800€ plus shpenzimet.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »