SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Kalabir te banesat e Fitores
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
170044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Kalabir te banesat e Fitores ne katin e 1, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Banesa leshohet vetem familajr dhe qift.

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,( njera dhome e gjumit mobilohet)
– Banjo,
– 2 Terasa.
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »