SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira në Arberi te Tregtia
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
170046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne Objektin e Tregtis afer Marketit Maxi te Komuna e Re, ne katin e 4 ka lifte, e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

Salloni,
Kuzhina me Trapizari,
Dhoma e gjumit,
Banjo, dhe
Ballkoni.
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »