SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Albi Market te Fama
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
170048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte te sllovenia sport mbrapa Albit Market, ndertim i Ri, e mobiluar ne tersi, me kusht te mra banimi ka ashencor, dhe ka kete renditje:

Dhom dite te vogel me kuzhine,
1 dhom te gjumit,
Banjon, dhe
Ballkonin.
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »