SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES EKSKLUZIVE me QIRA te EXDC ne KALABRI
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
170051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne Kalabri te banesat e EXDC- es afer kolegjit UBT, e mobiluar ne menyr moderne dhe e kompletuar me cdo gje, ka nxemje qendrore me Termokos dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Terasa.

Banesa eshte e lir nga dt. 1 tetor 2017.

– Uje,rrym,lift 24 h.
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »