SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyrja me qira 60m2 ne ulpianë ! Delta
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:22
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
170053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
zyrja 60m2 kati i 2-te gjendet ne Ulpiane vija e pare e rruges, afer AAK, ne balle te Postes ngjitum me Ambullante.

Pamje ne dy kaje nga Posta*Ambullanta dhe nga rruga Kryesore nga AAK.

Zyrja ndodhet ne katin e 2-rë,
Posedon dy hapsira pune, nje kuzhine, nje banjo dhe dy ballkona dhe nje shpajz.

Posedon Drita Led ne qdo zyre si dhe Terase, e Renovuar tersisht pra e gatshme per pune.

Parking para rruges rruga "Nena Tereze" dhe mrapa rruges "Musine Kokollari"

Cmimi i ngeciushem per afate me te gjata kohore.
Për më shum informata 049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »