SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne dardani, te muhaxhert, ne breg te diellit, lagje e spitalit rr B dhe C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:13
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
170055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat me nje dhome gjumi dhe me dy. DardaniMuhaxhertBreg i diellitDragodanLagja e spitalitRruga BRruga CShitet banesa ne brwg te diellit64 metra katror neto me 2 dhoma gjumi kati i pare. E mobilume ekstra vetem 880 euro metri katror

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
044 447 885 / 049 273 117
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »