SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne B.Diellit me Termokos te Q.Tregtare
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
170063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne B.Diellit me Termokos te Q.Tregtare

Leshohet banesa me qera te qendra tregtare ne B.Diellit.
Banesa eshte e madhe 50m2 dhe ka kete renditje:
Sallon me Kuzhin
Dhome Gjumi
Banjo.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe gjendet afer Shkolles fillore "Ismail Qemajli"
Banesa posedon nxemje qendrore nga termokosi, uje 24h.
Banesa gjendet ne katin e 7 mirepo posedon lift i cili punon 24h.
Qmimi:230 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995
+377 (45) 900 099
TelFiks: 038 500 777
e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »