SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Qender tek Sheshi Zahir Pajaziti
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
170067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet me pamje ka sheshi
Kati II
E pershtatshme per zyr dhe per banim
Nje dhome gjumi
Sallon kuzhin
Termokos
E renovuar
Dritare te plastikes
Çmimi: 400 €
per banim 380 €

Tel: 045478477
Metro R
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »