SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|- SHITET banesa 83 m² tek Kulla e Muhaxhereve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:01
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
170076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për #SHITJE banesë 83.3 m² në Lagjen e Muhaxherëve, tek "Kulla e Muhaxherëve" - Prishtinë.

__
Ofrohet për shitje banesa 83.3 m² në katin e 7 (shtatë) të ndërtuar nga kompania Driloni Com, tek objekti i quajtur "Kulla e Muhaxherëve".
Banesa 83.3 m² ndahet në: sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi, banjo, wc ndarëse, ballkon dhe korridor.
__
Nga Arkitektët tanë, banesa e tipit 83.3 m², është cilësuar si banesa më e mirë e kompleksit banesorë, pasi që nuk ka humbje arkitektonike, ka renditjen më të mirë të mundshme të dhomave, ku hapësira është e shfrytëzuar në mënyrë maksimale, si dhe përmbanë gjithçka që duhet për një periudhë afatgjate.
__
Objekti banesore "Kulla e Muhaxhereve" ka vendosje shumë të mirë, ku përveç objektit, gjithashtu edhe banesa 83.3 m² ka vendosjen më të mirë në objekt, ku nga kati 7 (shtatë) do të shihni një pamje të mrekullueshme të kryeqytetit.
__
Veçoritë e objektit:
Objekti ka hapësirë të mjaftueshme gjelbëruese, parkingje nëntoksore, gjithashtu këndi i lojrave për fëmijë.
Muret e përbashkëta të banesave janë mure dy shtresore, me izolim pambuk guri në mes.
Objekti ka termoizolim me pambuk guri, fasadë strukturale me panela Fundermax (prodhim Austriak, i njohur për kualitet ne Europë).
Dritaret gjithashtu të prodhuara në Austri, me xham të temperuar të sigurisë së lartë, termoizolim dhe zë izolim të lartë.
Dritaret kanë roleta të integruara me komandë elektrike të fiksuar.
Gjithashtu objekti banesorë ka 2 (dy) lifte.
__
Çmimi:
Me marrëveshje.
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

Facebook: web.facebook.com/pema.patundshmeri/posts/721324424734162 
__
Pema Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »