SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne aktash afer salles 1 tetori dhe osbe
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
170090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne Aktash afer salles 1 tetori.Siperfaqja 87m2 kati 2 , rendijta. 2 dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo , e mobilume komplet , pamje te bukur nga ballkoni , çmimi 450 € i diskutshem. 049899002 - viber
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »