SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN banesat ekskluzive me sip61m2(1+1)/sip63m2(2+1)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
170092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN banesat ekskluzive me sip61m2(1+1)/sip63m2(2+1) ▶Banesa me sip 61m2(1+1)kati i 4/gjendet ne Lagjen e spitalit,afer rruges B,ka po ashtu qasje edhe në rrugën "Muharrem Fejza" dhe "Enver Maloku"..banesa ka qëndrimin ditor/kuzhinen/dhoma e gjumit/dy terasa/është në fazën përfundimtare të ndërtimit,ka.pamje ka jug/lindja ▶Banesa me sip 63m2(2+1) kati 5/gjendet në Bregun e diellit.afer Xhambazve gjendet në udhkryqin qe lidh Mahallaen e Muhaxherëve dhe Velanin.ka një pozitë shumë të mirëBanesa ka 2 dhoma të fjetjes/qëndrim ditorë/kuzhinë/banjo..ka.pamje ka jug/perendimi..Qmim i volitshum+37745653447alisinani25@gmail.comFacebook:Maison Patundshmëri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »