SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e renovuar ne B.Diellit 67m2 me flete poseduese
Çmimi :
€69,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:03
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
170095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e renovuar ne B.Diellit 67m2 me flete poseduese

Shitet banesa e renovuar ne lagjen "Bregu i Diellit".
Banesa gjendet tek Banesat e Bardha afer Shkolles Iliria.
Banesa gjendet ne katin e 3.
Eshte e madhe 67m2 ne flete poseduese.
Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar me te gjitha gjesendet e reja.
Banesa ka kete renditje:
Qendrimi Ditor (salloni)
Dhome Fjetje
Kuzhina me trapezari
Ballkon
Banjo
Koridor.
Banesa gjendet ne nje pozite shume te pershtatshme sepse ka shkollen fillore afer,gjithashtu
posedon parking te mjaftueshem per vetura per banoret e asaj ndertese dhe gjithashtu ka kendin e lojrave per femij.
Banesa posedon fleten poseduese dhe perkthimi i baneses mund te behet menjehere tek noteri.
Qmimi:69000( diskutueshem per bleres serioz)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »