SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne Emshir ne objektin e Nartelit mbi Maxi 46m2
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:29
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
46 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
170098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Emshir mbi Maxi Market 46m2

Shitet banesa ne lagjen "Emshir" ne objektin e Nartelit mbi marketin Maxi.
Banesa eshte e madhe 45.6 m2 dhe ka kete renditje:
Qendrimi Ditor (Salloni)
Kuzhina
1 Dhome Gjumi
Banjo
Terasa (ballkoni)
Koridori.
Banesa gjendet ne katin e 5, mirepo posedon lift.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Perkthimi i baneses mund te behet menjehere tek noteri.
Qmimi:850m2 (qmimi diskutohet per bleres serioz)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »