SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne Rrugen B
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
170099
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Rrugen B, kompleski Royal, banesa eshte e mobiluar extra, me mobile moderne, kati i 3-te, 80m2, banesa ka dhe garazhd
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- dy ballkona
- koridor
- shpajz
Qmimi 400 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY 
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »