SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 118m² kati 1 te Blerti ne Kalabri
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:05
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
170100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 4 dhomeshe 118m² kati i 1-re, te Lesna Kompleksi Blerti ne Kalabri.Banesa eshte e gatshme per banim, me orientim Lindje-Perendim. Banesa ka keto hapesira :
- sallon me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- toalet
- ballkon
- koridor
- depo
- garazhe
Parking te mjaftushem, ujë 24 orë, ngrohje qendrore,
gjelbrim, kendin e lojrave per femije etj.
Qmimi 99.000 euro komplet me bodrum dhe garazhe, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »