SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE (PERBALL APOLLONISE)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
1 m²
ID e produktit :
170101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE NË BALLINË 106.8M2, 97.95M2 NE KATIN E V DHE ANSORE 63.18M2 NE KATIN I, III, IV (PERBALL APOLLONISE) NDERTIM I ARDITIT GROUP
JANE TE GATSHME NE JANAR
Informata rreth publikuesit
visar
Prishtinë
044 555 442
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »