SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qera ne Ulpiane me Termokos
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
170103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes moderne me qera ne Ulpiane me Termokos

Leshohet banesa moderne me qera ne Ulpiane.
Banesa eshte e madhe 58m2 dhe ka kete renditje:
Qendrimi Ditor (Salloni)
Dhome Gjumi
Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa gjendet ne nje zone shume te pershtatshme sepse posedon shkollen fillore "Hasan Prishtina"
afer dhe gjithashtu posedon qerdhe per femij afer.
Banesa posedon parking te mjaftueshem per banoret e nderteses.
Banesa posedon edhe kendin e lojrave per femij dhe gjithashtu fusha te sportit per aktivitete sportive.
Eshte e pajisur me nxemje qendrore nga Termokosi.
Banesa lirohet ne fund te tetorit.
Qmimi:250 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »