SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFERTË* LËSHOHET LOKALI ME QERA MBRAPA TEATRIT
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:09
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
170140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali afarist me qera mbrapa Teatrit Kombëtar (150 metra larg teatrit) saktësisht në mes Albi market dhe MAXI market.

Lokali me 150m2, me dy hyrje, dy banjo, nxemje qendrore, kondicioner, i përshtatshëm për çdo aktivitet, lëshohet me qera me çmim të volitshëm

çmimi: 400€

P.S invertari në lokal është larguar, fotografitë janë të vjetra të bëra 8 muaj më parë
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QAFA
Prishtinë
+37744768176
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »