SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 2.6 h toke ne Cagllavice ( mrapa lagja Qershia )
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:36
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
2600 m²
ID e produktit :
170145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shiten 2.6 hektar toke mrapa lagjes Qershia ne Cagllavice.
- Toka eshte e pershtatshme per shtepia,depo,pishine etj.
- Cmimi: 6000 per ari
- ( Ne rast se mirret per lagje nje pjese mundet te mirret dhe me perqindje )
- Te interesuarit mund te kontaktojne ne:
- Tel/ 045560960
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »