SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
170149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit. Banesa është në katin e katërt dhe ka sipërfaqe prej 80m², që përbëhet nga një sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo, dy ballkona,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi! Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose na vizitoni në web faqen tone.....

+377 (0) 45 774 477
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »