SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
170151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne katin e VII. Banesa ka siperfaqe prej 120m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe garazhe. Banesa leshohet me qira me cmim prej 700euro ne muaj
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »