SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€195,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
137 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
170152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Marigona Residence dhe ka siperfaqe prej 137m2. Shtepia shtrihet ne nje hapsire prej 2.7ari dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, tri banjo, shpajz dhe ballkon. Shtepia shitet e mobiluar me cmim prej 195.000euro.Per info:038232211,049575000
www.anem-ks.com/index.php/listing/shtepi-standarde/sh228-735 
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »