SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarist me qera ne Qender
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:31
Madhësia :
807 m²
ID e produktit :
170157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera hapsira afariste ne qender te Qytetit , perdhese dhe kati i pare - total 807m2.

cmimi 26 euro/m2
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »