SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira ne Top Hane afer Qebabtores Gjakova
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
170158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne katin 5 Siperfaqja e baneses eshte: 85m2 Qmimi per qira eshte: Muaj: (300) euro dhe depozite Banesa ka kete renditje: - 1 Sallon me kuzhin - 2 dhoma gjumi, - 1 Banjo, ballkon - nxemje me rryme, lift, Per info: Kosova Realty Group
049 126 000
Informata rreth publikuesit
Kosova Realty Group
Prishtinë
049 126 000
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »