SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Dragodan M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
170159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa (kat shtepie ) me qira në Prishtinë, lagjen Dragodan te rrethi i ri, afer Stadiumit te qytetit kati i II-të.
Renditja: Sallon, kuzhinë, tri dhomë te fjetjes, koridor, dy banj, si dhe terasen 40m2.
E mobiluar komplet.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »