SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
430 m²
Viti i ndërtimit :
1981
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
170160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet ne Arberi e shtrire ne një hapësirë prej 3.75 ari. Shtëpia ka sipërfaqe prej 430m2 dhe është e ndare ne apartamente ku secili kat është një apartament ne vete. Ka këtë renditje: tre dhoma dite, tre kuzhina, gjashte dhoma gjumi, pese banjë, depo, podrum dhe garazhe, nxemje qendrore me rezervar prej 3.000l 7AC, 2.000l rezervar uji dhe hidrofor.
Te jashtme - dyer automatike për garazhe, dritat e jashtme, izolim termik, etj.
Te brendshme - nxemje qendrore, dyer të brendshme druri, dysheme me parket ne dhoma dhe pllaka qeramikë ne kuzhina dhe banja, internet dhe kabllo TV, kabinete druri në kuzhinë, etj.
Tipare të tjera përfshijnë furnizimin 24 orë me ujë, e vendosur ne një lagje me lokacion të përkryer me afërsi disa minuteshe me qendrën e qytetit dhe një qetësi qe garanton pushim ne çdo kohe dite - intimitet të plotë në rrugë, parkingjet pranë shtëpisë deri në 3 automjete (duke mos llogaritur garazhin).
Informata rreth publikuesit
Arsim
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »