SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qera - zyre
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:48
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
170163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet objekti me qera ne Pejton , posedon 450m2- tri kate.
Ka oborr dhe vendparkim.


cmimi 2700 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »