SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes afer Muzeut te kosves dhe shkolle filore Elena Gjima
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
170179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira afer Muzeut te kosoves si dhe afer shkolles fillore Elena Gjika kati 1.Siperfaqja 90m2 , renditja , Tri dhoma gjumi sallon me kuzhin , çmimi 250. 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »