SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY ZYRA ME QIRA NË QENDËR
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:33
ID e produktit :
170180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet zyra me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Qendër (mbrapa Teatrit Kombëtar,afër Postës) kati: përdhesë.
Zyra posedon:dy hapsira dhe një banjo (është e përshtatshm dhe për Ordinanc).
Çmimi:300€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »