SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banes me qira ne Rruga B
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
170189
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Rruga B te fivestari banesa gjendet ne katin e 8-te, eshte extra e mobiluar, ka pamje nga lindja, ndertim i Dervisholleve, 84.5m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/124-677

🌐 bit.ly/2htS4cY 
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »