SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
11.11 m²
ID e produktit :
170192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin me 4 kat me 5 ari oborr ne qender te prizrenit te interesuarit na kontaktoni ne keta dy numra 044 128 356 dhe ne 049 643 247

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lenti
Prizren
049643247
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »