SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Rrugen B 2+1
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
170194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Rrugen B, perball Fakultetit Teknik, banesa esht e mobiluar ne teresi, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 220 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »