SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Ulpian Kati Perdhes dhe per Afarizem - Kodi 0226
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
170195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Ulpian - Kodi 0226

Lokacioni: Perball Konvikteve afer Fontanes

Siperfaqja 32 m2

Kati: Perdhes

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- E Renovuar
- Mirembatje te Hymjes
- Parking
- Fatura e Nxemjes Qendrore eshte €15 ne Muaj

- Banesa eshte e pershtatshem edhe per afarizem

Çmimi €57.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »